Kdo pro Vás píše návody na WebRedaktor.cz?

Ahoj. Jmenuji se Šárka Novotná a tvorbě webovek se věnuji již nějaký ten pátek.

Za tu dobu jsem potkala spoustu lidí, kteří by chtěli mít vlastní internetové stránky. Pro svůj malý penzion, ordinaci, kosmetický salón nebo fyzioterapeutické studio.

K tomu, abyste měli svoje webové stránky nepotřebujete platit vysoké částky za IT odborníky a ani nemusíte být zběhlí ve WordPressu.

Můžete mít dokonce vlastní webovky zdarma během několika hodin.

Čtěte, jak vytvořit vlastní web snadno a rychle »


SEO konzultant

Provedu Vás tvorbou internetových stránek od začátku do konce.

Zjistíte, jaká by měla být správná struktura webu, co by na něm nemělo chybět, aby web dobře sloužil Vám a Vašim zákazníkům. Dozvíte se také, jak zvýšit návštěvnost vašich stránek.Kontakt:

Ing. Šárka Novotná
E-mail: info@webredaktor.cz
Web: https://webredaktor.cz
Adresa: Na Úhoru 27, 318 00 Plzeň, ČR
IČO: 06444873
Zapsána v živnostenském rejstříku Magistrátem města Plzně, živnostenský úřad Plzeň od 18.9.2017.
Nejsem plátce DPH.
A o čem je tento portál?Já si totiž velmi vážím těch, kteří něco umí, něco dělají nebo jsou ochotni sloužit druhým. Ať je to fyzioterapeutka, ke které utíkám, když mě bolí záda nebo naše dětská lékařka, která mimochodem žádné webovky jěště nemá. A bylo by to skvělé, kdyby je měla, protože bych se netrefila přesně do její dovolené, když potřebuji pro syna potvrzení na tábor.
A snad ještě něco málo o mně. Programovat mě bavilo už na škole, teď spíš tíhnu k SEO. Baví mě sledovat, jak si nová stránka prokousává cestu vzhůru a jak se usadí na 1. stránce v Google. ☺

Jinak jsem máma dvou nezbedů. Baví nás cestovat, jezdit na kole, plavat, lyžovat a taky dobře jíst.


Šárka Novotná